Börja på rätt ställe. Kontakta oss.

Kontakta oss

Kontakt

Förstå din kund. Resten är bara digitalisering. Kontakta oss så pratar vi strategi, ekosystem och marknadsföring.

Ny byrå?

Convertor tar ett helhetsgrepp om din digitala marknadsföring. Vi analyserar din affär från varumärke och marknad till kommunikation och kunderbjudande. Vi hjälper dig att se nya möjligheter i din affär och vägleder dig genom hela processen.

Hos oss kan du få hjälp med digital utvärdering, en strategisk handlingsplan och operativa insatser inom digital marknadsföring.

Convertor Svenska AB

Nordenskiöldsgatan 24 (Studio), 211 19 MALMÖ
040-685 93 90   info@convertor.se





Vi är Convertor

Daniel Lazic

Strateg & VD

0733-17 70 40
daniel.lazic@convertor.se

Björn Ekdahl

Björn Ekdahl

Strateg & key account manager

0733-17 70 41
bjorn.ekdahl@convertor.se

Dijana Ilic

Kommunikation & koncept

0735-09 86 20
dijana.ilic@convertor.se

Mikael Nilsson

Mikael Nilsson

Senior web specialist

040-685 93 90
mikael.nilsson@convertor.se

Emil Andersson

Analys- och förändringskonsult

0730-59 47 45
emil.andersson@convertor.se

Matilda Ericsson

Matilda Ericsson

Digital marknadsförare

040-685 93 90
matilda.ericsson@convertor.se

John Flygare

John Flygare

AD & copywriter

040-685 93 95
john.flygare@convertor.se

Frida Malm

Frida Malm

Ekonomiassistent (tjänstledig)

040-685 93 95
frida.malm@convertor.se

Jan Wikskär

Jan Wikskär

Partner & styrelseordförande

070-631 93 20
jan.wikskar@convertor.se

Hitta hit