fbpx

Börja på rätt ställe. Kontakta oss.

Kontakta oss

Kontakt

Förstå din kund. Resten är bara digitalisering. Kontakta oss så pratar vi strategi, ekosystem och marknadsföring.

 

Ny byrå?

Convertor tar ett helhetsgrepp om din digitala marknadsföring. Vi analyserar din affär från varumärke och marknad till kommunikation och kunderbjudande. Vi hjälper dig att se nya möjligheter i din affär och vägleder dig genom hela processen.

Hos oss kan du få hjälp med digital utvärdering, en strategisk handlingsplan och operativa insatser inom digital marknadsföring.

Läs om våra kundprojekt.

Convertor Svenska AB

Org.nr. 556786-8707

Nordenskiöldsgatan 24 (Studio), 211 19 MALMÖ
040-685 93 90   info@convertor.se




Vi är Convertor

kontakt - daniel lazic

Daniel Lazic

VD & Strateg

0733-17 70 40
daniel.lazic@convertor.se

Björn Ekdahl

Björn Ekdahl

Byråchef

0733-17 70 41
bjorn.ekdahl@convertor.se

Nathalie Rajic

Nathalie Rajic

Digital project manager

040-685 93 90
nathalie.rajic@convertor.se

Mikael Nilsson

Mikael Nilsson

Senior web specialist

040-685 93 90
mikael.nilsson@convertor.se

Lisa mortensen

Digital marknadsförare

040-685 93  90
lisa.mortensen@convertor.se

kontakt - dijana ilic

Dijana Ilic

Kommunikation & koncept

0735-09 86 20
dijana.ilic@convertor.se

kontakt - emil andersson

Emil Andersson

Analys- och förändringskonsult

0730-59 47 45
emil.andersson@convertor.se

John Flygare

John Flygare

AD & copywriter

040-685 93 95
john.flygare@convertor.se

Jan Wikskär

Jan Wikskär

Partner & styrelseordförande

070-631 93 20
jan.wikskar@convertor.se